2 online
Text size

Oceń nasz szpitalZapraszamy do wypełnienia ankiety badającej zadowolenie pacjentów ze świadczonych usług. Więcej informacji...
DepresjaO jej przyczynach, diagnostyce, leczeniu i terapii w programie TV TOYA.
Projekt FacebookDrodzy czytelnicy, mamy dla Was radosną wiadomość, profil facebookowy „Łódzkie ma pomysł na zdrowie” powraca w nowej odsłonie!
Łódzkie Na ZdrowieZapraszamy do obejrzenia cyklu programów Łódzkie Na Zdrowie, zrealizowanego na zlecenie Województwa Łódzkiego.

Aktualności

07/12/2017

Wojewódzki Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Chorób Płuc i Rehabilitacji w Łodzi wziął udział w Ogólnopolskim Programie Umacniania Wiarygodności "Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki 2017" i 24 listopada zdobył Statuetkę oraz Tytuł "Diament Polskiej Jakości".

więcej
07/12/2017

W dniu 16 lisopada 2017 roku Wojewódzki Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Chorób Płuc i Rehabilitacji w Łodzi otrzymał od Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na podstawie umowy darowizny sprzęt medyczny:

więcej
07/12/2017

Reumatoidalne zapalenie stawów (RZS) mylnie kojarzone jest z chorobą ludzi starszych, w rzeczywistości jednak nawet 1 na 100 osób w wieku produkcyjnym może na nie zachorować.

więcej
05/12/2017

Stowarzyszenia CEESTAHC, we współpracy z Porozumieniem Łódzkim oraz Łódzkim Związkiem Pracodawców Ochrony Zdrowia, zaprasza 9-10 grudnia 2017 do udziału w spotkaniu edukacyjnym w ramach cyklu "Zdrowy powrót do pracy. Konstruktywna zmiana. Edycja 2017".

więcej
30/11/2017

Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi wraz z Departamentem Polityki Zdrowotnej zapraszają do składania wniosków na konkurs dotyczący realizacji „Programu badań przesiewowych słuchu oraz mowy dla uczniów pierwszych klas szkół podstawowych z terenu województwa łódzkiego na lata 2018 – 2020”.

więcej

Oceń nas

Badanie Satysfakcji Klienta

Oceń poziom usług świadczonych przez Departament Polityki Zdrowotnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego.

Wypełnij ankietę

Szukaj szpitala

W tym miejscu brakuje pewnej zawartości Flash! Prawdopodobnie twoja przeglądarka nie może jej wyświetlić lub zawartość nie została poprawnie zainicjowana.

Lokalizator umożliwia wyszukiwanie szpitali na terenie województwa łódzkiego. W tym celu należy wybrać powiat z mapy lub listy rozwijanej, można też skorzystać z wyszukiwarki zaawansowanej (przycisk więcej opcji >> znajdujący się pod mapą), która umożliwia wyszukiwanie szpitali według powiatu, typu placówki lub oddziału szpitalnego. Lokalizator sporządzony jest na podstawie danych z opracowania pt. "Działalność Zakładów Lecznictwa Zamkniętego województwa łódzkiego" Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego - wg stanu na dzień 30.06.2015 r.

Leki 75+
Profilaktyka Łódzkie

Poll

Jakie Pana/Pani zdaniem choroby są najczęstsze wśród dzieci i młodzieży zamieszkującej województwo łódzkie?:
Projekt i wykonanie:Projektowanie i tworzenie stron www