1 online
Text size

Oceń nasz szpitalZapraszamy do wypełnienia ankiety badającej zadowolenie pacjentów ze świadczonych usług. Więcej...
DepresjaO jej przyczynach, diagnostyce, leczeniu i terapii w najnowszym programie TV TOYA.
Jak zdrowo żyć, by zdrowym byćZdrowie jest jedną z wartości najwyżej cenionych przez ludzi. Więcej informacji...
Projekt FacebookDrodzy czytelnicy, mamy dla Was radosną wiadomość, profil facebookowy „Łódzkie ma pomysł na zdrowie” powraca w nowej odsłonie!
Łódzkie Na ZdrowieZapraszamy do obejrzenia cyklu programów Łódzkie Na Zdrowie, zrealizowanego na zlecenie Województwa Łódzkiego.

Aktualności

23/06/2017

Od 4 lipca Centrum Medyczne Salve Medica organizuje darmowe badania i konsultacje medyczne, które obejmą: badania dermatoskopowe oraz konsultacje medyczne w zakresie ozonoterapii.

więcej
22/06/2017

Fundacja Bankowa im. Leopolda Kronenberga, działająca przy banku Citi Handlowy 9 czerwca organizowała akcję Światowego Dnia Citi dla Społeczności. W ramach akcji Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach otrzymał dla oddziału noworodkowego 18 kompletów pościeli oraz becików dla noworodków.

więcej
13/06/2017

Przedmiotem konkursu jest zadanie pn. „Łódzkie ma pomysł na zdrowie – warsztaty edukacyjno-rozwojowe dla dzieci i młodzieży”, które oferuje przeprowadzenie konsultacji z psychologiem i warsztatów edukacyjno-rozwojowych dla dzieci i młodzieży z terenu województwa łódzkiego.

więcej
08/06/2017

Może masz swój pomysł, jak dbać o zdrowie, promować właściwe nawyki żywieniowe, aktywność fizyczną, czy też wspierać zdrowie psychiczne.
Mieszkańcy naszego regionu w ramach Budżetu Obywatelskiego będą mogli zgłaszać propozycje zadań, udzielać poparcia dla pomysłów innych autorów, a także głosować na najciekawsze pomysły.

więcej
31/05/2017

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach, Fundacja Promocji Karmienia Piersią oraz Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Akcji „Mlekoteka, czyli o roli karmienia piersią noworodka”, która odbędzie się 3 czerwca. W ramach przedsięwzięcia Wojewódzki Szpital Zespolony im.

więcej

Oceń nas

Badanie Satysfakcji Klienta

Oceń poziom usług świadczonych przez Departament Polityki Zdrowotnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego.

Wypełnij ankietę

Szukaj szpitala

W tym miejscu brakuje pewnej zawartości Flash! Prawdopodobnie twoja przeglądarka nie może jej wyświetlić lub zawartość nie została poprawnie zainicjowana.

Lokalizator umożliwia wyszukiwanie szpitali na terenie województwa łódzkiego. W tym celu należy wybrać powiat z mapy lub listy rozwijanej, można też skorzystać z wyszukiwarki zaawansowanej (przycisk więcej opcji >> znajdujący się pod mapą), która umożliwia wyszukiwanie szpitali według powiatu, typu placówki lub oddziału szpitalnego. Lokalizator sporządzony jest na podstawie danych z opracowania pt. "Działalność Zakładów Lecznictwa Zamkniętego województwa łódzkiego" Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego - wg stanu na dzień 30.06.2015 r.

Leki 75+
Profilaktyka Łódzkie

Poll

Jakie Pana/Pani zdaniem choroby są najczęstsze wśród dzieci i młodzieży zamieszkującej województwo łódzkie?:
Projekt i wykonanie:Projektowanie i tworzenie stron www