2 online
Wielkość czcionki

Aktualności

18/05/2018

Szanowni Rodzice!
Zapraszamy do udziału w projekcie „Łódzkie walczy z depresją” skierowanym do dzieci w wieku 11-13 lat z terenu województwa łódzkiego (według roku urodzenia).

Oferujemy bezpłatne:

więcej
15/05/2018

Każdego roku w Polsce odnotowuje się ok. 22 000 nowych zachorowań na raka płuca.
Jest to jeden z najgorzej rokujących nowotworów złośliwych, co wynika przede wszystkim z diagnozowania chorych będących już w stadium zaawansowanym agresywnego przebiegu choroby, częstego występowania przerzutów, a także wysokiej oporności nowotworu na leczenie. Czy można się obronić przed tą chorobą?

więcej
07/05/2018

W dniach 11-12 maja 2018 r. w Hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi odbędzie się międzynarodowa konferencja Breast Design Days. Organizatorami konferencji jest Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi oraz firma HAMMERmed Medical Polska Sp. z o.o.

więcej
25/04/2018

LUX MED Diagnostyka zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnych badaniach mammograficznych refundowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Aby wziąć udział w programie nie jest wymagane skierowanie lekarskie.

więcej
23/04/2018

Każdego roku ponad 10 mln osób na całym świecie dowiaduje się, że ma gruźlicę. Chociaż dzięki postępowi medycyny gruźlica z choroby dziesiątkującej społeczeństwa stała się chorobą uleczalną, to wciąż stanowi zagrożenie dla zdrowia.

więcej
Projekt i wykonanie:Projektowanie i tworzenie stron www