0 online
Wielkość czcionki

Szkoła Rodzenia przy Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. St. Rybickiego w Skierniewicach

Szkoła Rodzenia

Szkoła Rodzenia

28 sierpnia rusza kolejna edycja Szkoły Rodzenia, działającej przy Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. St. Rybickiego w Skierniewicach. Zapraszamy wszystkie przyszłe mamy do udziału!

Spotkanie informacyjne odbędzie się 28 sierpnia o godz. 18 w świetlicy szpitalnej, w pawilonie F (budynek Zakładu Rehabilitacji) – wejście od ul. Rybickiego 1.
Zajęcia są prowadzone przez doświadczone położne na co dzień pracujące w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. St. Rybickiego w Skierniewicach:
Jolantę Nakończa oraz Grażynę Łopatkę. Kurs trwa 6 tygodni, zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, czas trwania zajęć wynosi 1-1,5 godz.
Kurs jest prowadzony w równoległych, 10-osobowych grupach.
Rodzice oczekujący narodzin dziecka, w trakcie zajęć praktycznych i teoretycznych, przygotują się na nowe wyzwania jakie niesie ze sobą rodzicielstwo. W przyjaznej atmosferze dowiedzą się Państwo m.in. o tym jak przebiega ciąża, jak przygotować się do porodu, a także jak nawiązać więź matki i ojca z dzieckiem. Każdą Mamę nauczymy wiary we własne możliwości, a każdego Tatę zachęcimy do aktywnego wspierania w czasie porodu. Zapoznamy Państwa z koncepcją porodu aktywnego. Uczestnictwo z zajęciach naszej Szkoły Rodzenia jest gwarancją emocjonalnego przygotowania do porodu, a tym samym komfortu narodzin Waszego dziecka.
Program naszych zajęć obejmuje również temat dotyczący pielęgnacji i żywienia noworodka - wyzwania jakie niesie ze sobą rodzicielstwo.

Zapisy prowadzone są od poniedziałku do piątku w godz. 7-15 pod numerami telefonu: 691 667 139 lub 517 023 555.
 

Źródło: Wojewódzki Szpital Zespolony im. St. Rybickiego w Skierniewicach.

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)
Projekt i wykonanie:Projektowanie i tworzenie stron www