10 online
Wielkość czcionki

Sprzęt za 2,9 mln złotych dla Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. S. Rybickiego w Skierniewicach

Sprzęt za 2,9 mln złotych dla Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. S. Rybickiego w Skierniewicach

Najpóźniej do końca sierpnia br. do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. S. Rybickiego w Skierniewicach trafi sprzęt i aparatura medyczna o wartości niemal 2,9 mln złotych.

Sprzęt posłuży do doposażenia Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, a jego zakup zostanie sfinansowany z funduszy europejskich.

Skierniewicki szpital został zakwalifikowany do grona beneficjentów Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020. w ramach działania 9.1. Infrastruktura ratownictwa medycznego oś priorytetowa IX Wzmocnienie strategicznej infrastruktury ochrony zdrowia podpisano umowę na realizację projektu finansowanego z funduszy Unii Europejskiej pn. „Poprawa funkcjonowania systemu ratownictwa medycznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach".

Całkowita wartość projektu: 2 894 125,00 zł.
Wartość dofinansowania z funduszy europejskich: 2 460 006,25 zł.

Celem projektu jest poprawa funkcjonowania systemu ratownictwa medycznego przy równoczesnej ochronie i poprawie stanu zdrowia i bezpieczeństwa zdrowotnego mieszkańców powiatu skierniewickiego (woj. łódzkie).

Więcej informacji: http://www.szpitalskierniewice.pl/aktualnosci/sprzet-za-2x9-mln-zlotych-dla-sor-jeszcze-w-tym-roku,710.html

Jeszcze nie zagłosowałeś
Projekt i wykonanie:Projektowanie i tworzenie stron www