0 online
Wielkość czcionki

Ruszaj się z Lionfitness

Ruszaj się z Lionfitness

Lionfitness rozpoczyna kolejną edycję wspierania lokalnych społeczności w propagowaniu zdrowego trybu życia. W ramach programu Ruszaj się z Lionfitness, eksperci – wykwalifikowani dietetycy i trenerzy, opracowują diety dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz plany treningowe – uwzględniając możliwości danej osoby.

Lionfitness.pl to nowoczesna platforma on-line oferująca wsparcie dietetyczne oraz treningowe dla osób, które chcą żyć zdrowo i aktywnie.

Jak dołączyć do projektu?
Aby wziąć udział w projekcie należy skontaktować się z ekspertem Lionfitness i zgłosić swoje zainteresowanie przystąpieniem do programu. Wszyscy mieszkańcy Łodzi i okolic chcący wprowadzić istotne zmiany w swoim myśleniu o zdrowym trybie życia otrzymają darmowe pakiety treningowe oraz wsparcie dietetyczne. Szczegóły programów dietetyczno-treningowych dostępne są na stronie www.lionfitness.pl.
Aby zgłoś się po bezpłatny pakiet dietetyczno-treningowy należy wyślij maila na adres: ekspertdieta@lionfitness.pl W treści koniecznie napisz w jakiej miejscowości obecnie zamieszkujesz. Gorąco zachęcamy do udziału w programie.

Kontakt:
Marta Wojda
specjalista ds. żywienia i dietetyki
tel. 534 507 407
ekspertdieta@lionfitness.pl

www.lionfitness.pl.


Jeszcze nie zagłosowałeś
Projekt i wykonanie:Projektowanie i tworzenie stron www