4 online
Wielkość czcionki

RSS - AktualnościAktualności

23/06/2017

Od 4 lipca Centrum Medyczne Salve Medica organizuje darmowe badania i konsultacje medyczne, które obejmą: badania dermatoskopowe oraz konsultacje medyczne w zakresie ozonoterapii.

więcej
22/06/2017

Fundacja Bankowa im. Leopolda Kronenberga, działająca przy banku Citi Handlowy 9 czerwca organizowała akcję Światowego Dnia Citi dla Społeczności. W ramach akcji Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach otrzymał dla oddziału noworodkowego 18 kompletów pościeli oraz becików dla noworodków.

więcej
13/06/2017

Przedmiotem konkursu jest zadanie pn. „Łódzkie ma pomysł na zdrowie – warsztaty edukacyjno-rozwojowe dla dzieci i młodzieży”, które oferuje przeprowadzenie konsultacji z psychologiem i warsztatów edukacyjno-rozwojowych dla dzieci i młodzieży z terenu województwa łódzkiego.

więcej
08/06/2017

Może masz swój pomysł, jak dbać o zdrowie, promować właściwe nawyki żywieniowe, aktywność fizyczną, czy też wspierać zdrowie psychiczne.
Mieszkańcy naszego regionu w ramach Budżetu Obywatelskiego będą mogli zgłaszać propozycje zadań, udzielać poparcia dla pomysłów innych autorów, a także głosować na najciekawsze pomysły.

więcej
31/05/2017

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach, Fundacja Promocji Karmienia Piersią oraz Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Akcji „Mlekoteka, czyli o roli karmienia piersią noworodka”, która odbędzie się 3 czerwca. W ramach przedsięwzięcia Wojewódzki Szpital Zespolony im.

więcej
Projekt i wykonanie:Projektowanie i tworzenie stron www