0 online
Wielkość czcionki

RSS - AktualnościAktualności

22/03/2017

Stowarzyszenie na Rzecz Niepełnosprawnych SPES informuje, że rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji finansowej, opiekujące się dziećmi w ciężkim stanie klinicznym, mogą ubiegać się o roczne stypendium Stowarzyszenia SPES.

więcej
15/03/2017

W BIP Województwa Łódzkiego ponownie ogłoszono zapytanie ofertowe na realizację zadania pn. "Zapewnienie realizacji postanowienia sądowego o przyjęciu do szpitala psychiatrycznego osoby, o której mowa w art. 29 ust. 1 bez zgody wymaganej w art. 22 ustawy o ochronie zdrowia psychicznego" dla obszaru: Miasto Skierniewice i powiat skierniewicki.

więcej
08/03/2017

Zarząd Województwa Łódzkiego ogłosił w dniu dzisiejszym konkursy ofert na realizację programów polityki zdrowotnej pn.:

więcej
07/03/2017

8 marca w godz. 13.00 - 17.00 na dworcu Łódź Fabryczna, od strony Nowotargowej zorganizowane zostanie specjalne miasteczko, w którym Panie będą mogły skorzystać z porad lekarzy specjalistów m.in. chirurga onkologa, kardiologa, dietetyka, dermatologa i pulmunologa.

więcej
02/03/2017

Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim przyłączył się do ogólnopolskiej akcji „Polscy okuliści kontra jaskra” realizowanej przez Polskie Towarzystwo Okulistyczne i Sekcję Jaskry PTO.

więcej
Projekt i wykonanie:Projektowanie i tworzenie stron www