1 online
Wielkość czcionki

RSS - AktualnościAktualności

27/07/2017

W najbliższy weekend odbędą się bezpłatne zajęcia edukacyjne i rekreacyjno – ruchowe dla seniorów. Działanie będzie przeprowadzone przez doświadczonych instruktorów. Uczestnicy otrzymają koszulki promocyjne, napoje i materiały do samodzielnej pracy w domu.

Serdecznie zapraszamy na ćwiczenia umysłu i ciała!!!

Zbiórka przy Centrum Seniora, Pabianice, ul. M. Konopnickiej 39.

więcej
20/07/2017

Weź udział w projekcie „Łódzkie ma pomysł na zdrowie – Utrzymaj równowagę. Warsztaty”
Tematy warsztatów to:

więcej
19/07/2017

W okresie lipiec – wrzesień 2017 r. odbędą się zajęcia edukacyjne i rekreacyjno – ruchowe dla seniorów (60+) w Zgierzu, Pabianicach, Brzezinach i Tomaszowie Mazowieckim. Działanie będzie przeprowadzone przez doświadczonych instruktorów rekreacji ruchowej, przy wsparciu gerontologa. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwać będzie ratownik medyczny.
Realizatorem projektu jest Edukacyjne Centrum Integracji Międzypokoleniowej HIPOKAMP w Łodzi.

więcej
14/07/2017

W lipcu w ramach zadania pn. „Łódzkie ma pomysł na zdrowie - Ruszaj się dla zdrowia" mieszkańcy województwa łódzkiego mogą wziąć udział w spacerach/przemarszach z kijkami wraz z Instruktorami Nordic Walking

Najbliższe spotkanie odbędzie się w sobotę 15 lipca o godz. 11.30 w Konstantynowie Łódzkim (start: Stawy Miejskie, ul. Cmentarna), natomiast w niedzielę 16 lipca o godz. 11.00 zapraszamy do Skierniewic (start: Leśniczówka Grabina, ul. Fabryczna).

więcej
06/07/2017

Lionfitness rozpoczyna kolejną edycję wspierania lokalnych społeczności w propagowaniu zdrowego trybu życia. W ramach programu Ruszaj się z Lionfitness, eksperci – wykwalifikowani dietetycy i trenerzy, opracowują diety dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz plany treningowe – uwzględniając możliwości danej osoby.

więcej
Projekt i wykonanie:Projektowanie i tworzenie stron www