0 online
Wielkość czcionki

RSS - AktualnościAktualności

24/04/2017

„Vaccines work – Szczepionki działają” pod takim hasłem w tym roku obchodzony jest Europejski Tydzień Szczepień, który przypada w dniach 24-30 kwietnia. Jest to inicjatywa Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).W Polsce akcję patronatem objął Główny Inspektorat Sanitarny.

więcej
21/04/2017

Rusza kolejna edycja Szkoły Rodzenia działającej przy Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. St. Rybickiego w Skierniewicach. Spotkanie otwarte dla wszystkich zainteresowanych odbędzie się 27 kwietnia.

więcej
20/04/2017


Czy skorzystałeś już z bezpłatnych konsultacji psychologicznych?
Ostatnie wolne terminy dostępne są:

więcej
19/04/2017

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty psychologiczne. Na warsztatach będzie można pogłębić wiedzę o emocjach, rozwinąć umiejętności komunikacyjne, dowiedzieć się więcej o stresie i wzmocnić poczucie własnej wartości. Można się zapisywać na pojedyncze spotkania, z których każde rozwinie inne umiejętności lub na pełen cykl 4 spotkań warsztatowych.

więcej
19/04/2017

W Opcji Poradnictwo psychologiczne, terapia, szkolenia Joanna Malinowska zakończono zapisy na pierwszy cykl warsztatów psychologicznych w ramach "Łódzkie ma pomysł na zdrowie - Utrzymaj równowagę. Warsztaty".

 

więcej
Projekt i wykonanie:Projektowanie i tworzenie stron www