8 online
Wielkość czcionki

RSS - AktualnościAktualności

mammografia LUXMED
13/10/2017

Zapraszamy Panie w wieku 50-69 lat do skorzystania z bezpłatnych badań mammograficznych piersi w w mammobusie LUX MED w dniu 20 i 23 października br. przy Centrum Handlowym Sukcesja, Aleja Politechniki 1 w Łodzi.

Badanie jest bezpłatne, refundowane kobietom w wieku 50 – 69 lat co 2 lata przez Narodowy Fundusz Zdrowia ( lub co 12 miesięcy, jeżeli w ramach realizacji Programu otrzymały odpowiednie pisemne wskazanie). Nie jest wymagane skierowanie lekarskie.

więcej
12/10/2017

Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi ogłosiło Wojewódzki Konkurs Filmowy pn. „Nie rozróżniam, nie odróżniam, nie segreguję, nie prześladuję – TOLERUJĘ!” pod patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego Witolda Stępnia organizowany w ramach Wojewódzkich Obchodów Światowego Dnia AIDS.

Do udziału w konkursie zaproszeni są uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

więcej
09/10/2017

Zapraszamy seniorów w wieku 60 lat i więcej będących mieszkańcami województwa łódzkiego na bezpłatne porady dietetyczne!

więcej
05/10/2017

We wtorek 3 października w sklepie Perukarnia.pl przy ulicy Paderewskiego 6. odbyło się kolejne spotkanie w ramach współorganizowanego przez markę Amoena cyklu „Kobiece wieczory”. Wydarzenie miało na celu integrację lokalnych Amazonek oraz wymianę doświadczeń i poglądów z przedstawicielkami kręgów terapeutycznych i medycznych.

więcej
04/10/2017

W październiku i w listopadzie serdecznie zapraszamy dorosłych mieszkańców naszego województwa do skorzystania z bezpłatnych konsultacji psychologicznych.
Osoby chętne do wzięcia udziału w programie mogą zgłaszać się do:

więcej
Projekt i wykonanie:Projektowanie i tworzenie stron www